Laboratorium

Nasze laboratorium dysponuje najnowszymi mikroskopami, aparaturą do utrwalania i barwienia tkanek, a także zaawansowanymi systemami informatycznymi, które gwarantują bezpieczeństwo i precyzję pracy.

CYTOPATH LABORATORY

Zaawansowana Infrastruktura

Współpracujemy z publicznymi i niepublicznymi placówkami medycznymi, oferując rozwiązania dedykowane ośrodkom leczniczym, zlokalizowanym na terenie całego kraju.

Procesory tkankowe RVG3

Najnowszej generacji sprzęt gwarantujący prawidłowe przeprowadzenie fazy obróbki chemicznej wycinków.

Mikroskopy OLYMPUS BX-43

Mikroskopy badawcze i laboratoryjne z optyką najnowszej generacji UIS2 i systemem fotografii cyfrowej, umożliwiającej rutynową i konsultacyjną ocenę preparatów.

Zatapiarki CD1000

Umożliwiają zatopienie materiału w parafinie w formie bloczka.

Automatyczne mikrotomy rotacyjne
PFM 3006EM

Precyzyjne urządzenia pozwalające na skrawanie wycinków tkankowych z bloczków parafinowych.

Drukarki kodów kreskowych

Drukowanie kodów kreskowych na kasetkach i szkiełkach mikroskopowych minimalizuje możliwość popełnienia błędu podczas ciągu technologicznego powstawania preparatu.

CYTOPATH LABORATORY

Bezpieczeństwo danych

Dysponujemy pracownią o łącznej powierzchni 450m², wyposażoną w ultranowoczesny sprzęt laboratoryjny. Gwarantujemy najwyższą jakość badań oraz bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych i materiału biologicznego.

Dedykowany system informatyczny

Nasza pracownia jest wyposażona w dedykowany system informatyczny wykorzystujący kodowanie paskowe do rejestracji i archiwizacji materiałów, bloczków, preparatów i wyników badań. Pozwala to na znaczne zminimalizowanie błędów przedlaboratoryjnych.

Archiwizacja

Dysponujemy także archiwum preparatów i bloczków parafinowych z elektronicznym zabezpieczeniem dostępu oraz oddzielnymi pomieszczeniami do opracowywania materiałów tkankowych, diagnozowania, przechowywania i przekazywania materiałów do utylizacji.

Dołącz do nas!

Zaufaj profesjonalistom, poznaj warunki współpracy z naszym laboratorium.